top of page

שאלות נפוצות

 • מה זה למעשה ציפוי חלונות נגד שמש?
  ציפוי חלונות נגד שמש הינו סוג של מדבקה מפוליאסטר מתקדם בעלת מפרט טכני עשיר לדחיית חום אשר מותקנת ע"ג הזכוכית ומספקת מגוון רחב של יתרונות לניהול אורח חיים איכותי ובריא יותר כגון: דחיית קרני UV , דחיית אנרגיה סולארית (חום), מניעת סינור, האטת קצב הדהייה של הריהוט בבית או במשרד, התייעלות אנרגטית בצריכת החשמל ממערכת מיזוג האוויר, פרטיות, אסטטיקה בנראות החיצונית ועוד.
 • למי מיועד ציפוי חלונות?
  ציפוי חלונות נגד שמש של רפלקטיב ציפויים מיועד לכל מי שמעוניין לשלוט על ההשפעות השמש השליליות החודרות לתוך החלל דרך החלונות. בין לקוחותינו ניתן למצוא: משרדים, מוסדות, מוזיאונים, חנויות, מפעלים, מחסני אחסון, מוסדות חינוך,חברות אחזקה, בתי אבות, וועדי בניין, נותני שירות ממשלתיים, מרפאות פרטיות, בתי חולים, מעצבי פנים ואדריכלים ובתי מגורים אשר כולם מעוניינים לצמצם את נזקי החשיפה הישירה מהשמש לתוך החלל בו הם נמצאים ע"י שדרוג הזכוכית הקיימת.
 • עד כמה ניתן לדחות את החום ע"י התקנת ציפוי חלונות נגד שמש?"
  הציפויים אשר רפלקטיב ציפויים משתמשים יכולים להגיע עד לכ-83% דחיית חום לעומת זכוכית רגילה וזאת על ידי דחיית החום החוצה באמצעות אפקט מראה חיצוני המחזיר את קרני השמש וספיגת החום ע"י הציפוי. אפקט זה מוריד את צריכת החשמל של מערכת מיזוג האוויר בקיץ ובכך מוריד עלויות חשמל ובחורץ הציפוי פועל לשימור טמפ' החום בתוך המבנה.
 • האם ציפוי חלונות חוסם בצורה מלאה את קרני ה-UV?
  על ידי התקנת ציפוי חלונות לדחיית חום של רפלקטיב ציפויים אנו מבצעים חסימה של 99% מקרני הUV החודרות דרך זכוכית ללא ציפוי ולא של 100%. על ידי דחיית קרני ה-UV בשלוב עם נתוני דחיית חום הציפוי מספק הגנה נוספת על עור גופינו (כגון: מחלת סרטן עור/ליקוי ראייה) ויוצר למעשה גם הגנה נוספת מפני דהייה של רהיטים וחפצי ערך יקרים כגון תמונות ועוד. קישור למאמר ציפוי נגד קרינת שמש
 • האם התקנת ציפוי חלונות נגד שמש יכול למנוע סינוור?
  כן ע"י התקנת ציפוי חלונות ניתן להפחית באופן משמעותי סינוור מאור השמש ואף סינוור שנוצר מסיבות שונות כגון: סינור מפנסים, השתקפות ממראות
 • מדוע ציפוי חלונות נחשב מוצר "ירוק"? "
  על ידי התקנת ציפוי חלונות לדחיית חום אנו יכולים להפחית באופן משמעותי את השימוש בצריכת החשמל ממערכת מיזוג האוויר, באופן הזה אנו גם מאריכים את אורך חיי מערכת המיזוג ומפחיתים את צריכת האנרגיה הכללית במקום לאורך זמן. תהליך זה נקרא "התייעלות אנרגטית" והינו אחד התהליכים החשובים ביותר לשמירה על כדור הארץ
 • האם קיימים סוגים שונים של ציפויי חלונות לדחיית חום?
  כמובן, ברפלקטיב ציפויים ניתן למצוא מגוון רחב של ציפוים לדחיית חום. ישנן סדרות שונות לכל ציפוי ולכל סדרה יש מפרט טכני שונה וייחודי כמו כן גם גוון ורמת נראות שונה. לדוגמא ישנם ציפויים מהסדרה הננו קראמית בעלי גוון כמעט בלתי נראה המקנים מעבר אור גבוה ומיועדים יותר לחלונות ראווה עקב המפרט הטכני הייחודי שלהם ומנגד ישנם ציפויים כהים יותר או בעלי רפלקטיביות גבוהה כדוגמת הציפוי בעל אפקט המראה לדחיית חום גבוהה ומעבר אור נמוך יותר המותקנים לרוב במשרדים. אנו מתאימים את סוג הציפוי ראשית לצרכי הלקוח המשתנים בהתאם לזכוכית הקיימת, המטרה אותה הלקוח מעוניין להשיג הן ברמת דחיית החום והן ברמת הנראות, האסטטיקה והטעם האישי.
 • מהוא תהליך ההתקנה של ציפוי חלונות?
  התקנת ציפוי חלונות על ידי צוותי רפלקטיב ציפויים היא מקצועית, מהירה ופשוטה! העבודה מתבצעת מול החלון וכוללת את הכנת החלון להתקנה, ניקוי הזכוכית והשמת הציפוי על הזכוכית. ציוותי רפלקטיב עובדים בצורה שקטה ונקייה תוך שילוב בסדר יום העבודה של לקוחותינו בבית/במשרד באופן המאפשר לכלל לקוחותינו ניהול שיגרה רגילה כמעט ללא כל שינוי.
 • מה ההבדל העיקרי בין מיגון חלונות לבין ציפוי חלונות לדחיית חום?
  מיגון מגיע עד 350 מיקרון זהו ציפוי עבה שהמטרה העיקרית שלו להגביר את הבטיחות ורמת האבטחה של הזכוכית בבית או בעסק. תאונות, כוחות טבע ואיומים אנושיים יכולים להפוך את הזכוכית לשברים מסוכנים, על ידי התקנת מיגון אנו למעשה מספקים רמת הגנה נוספת במקרה של שבירה והגברת האבטחה נגד איומים אנושיים כדוגמת פריצה או ונדליזם. לעומת זאת התקנת ציפוי חלונות לדחיית חום מיועד לכל מי שמעוניין לשלוט על ההשפעות השמש השליליות החודרות לתוך החלל דרך החלונות, אלו ציפויים דקים יותר בעלי מפרט טכני עשיר וישיר לטיפול בנזקי השמש ציפויים אלו ולא מיועדים להגברת רמת הביטחון או האבטחה של הזכוכית.
 • האם לאחר התקנת ציפוי מיגון 350 מיקרון הזכוכית לעולם לא תישבר?
  לא, ציפוי מיגון מיועד להגביר את רמת הבטיחות מתאונות הקשורות לזכוכית אשר יכולות ליצור מצב מסוכן במיוחד בבתי מגורים עם ילדים קטנים. הציפוי המגן מחזיק ביעילות רבה זכוכית שבורה כיחידה אחת ומצמצם באופן משמעותי את הסיכון לפציעה ומגביר את המיגון כך שמעשה של פריצה דרך הזכוכית תהפוך לקשה הרבה יותר עקב הזמן הרב שלוקח לפרוץ זכוכית ממוגנת לעומת זכוכית ללא מיגון אך לא יכול לעצור לחלוטין מישהו מלפרוץ דרך הזכוכית.
 • האם ציפוי מיגון שקוף 350 מיקרון מוכר ע"י חברות הביטוח?"
  כן, חברת רפלקטיב ציפויים מוכרת ע"י מרבית חברות הביטוח כנותני שירות בתחום הציפוי מיגון. מרבית חברות הביטוח מכירות ואף דורשות התקנת ציפוי מיגון 350 מיקרון על מנת לבטח את ביתכם או עסקכם. ציפוים אלו מוכרים בתחליף לסורגים מגושמים מברזל
 • יש לי עסק עם חלון ראווה האם אני יכול גם למגן את החלון וגם לצפות אותו בציפוי נגד שמש?
  כן אצלנו ברפלקטיב ציפויים ניתן לבצע התקנה משולבת של ציפוי מיגון לדרישת הלקוח ועד 350 מיקרון בשילוב עם התקנת ציפוי לדחיית חום בהתאם לדרישת הלקוח.
 • כיצד לנקות חלונות לאחר שהתקנו ציפוי חלונות?
  תהליך הניקוי של חלון עליו התקנו ציפוי חלונות מכל סוג (נגד שמש /מיגון/דקורטיבי) הוא תהליך פשוט וקל! שיטת הניקוי הטובה ביותר היא ע"י מים וכמות קטנה של סבון. ראשית ננקה את החלון עם תמיסת המים והסבון ולאחר מכן נייבש במטלית רכה. שימו לב כי אסור לנקות חלון עם ציפוי בחומרי ניקוי שוחקים כגון חומרי ניקוי תעשייתיים או כל צורת ניקוי שיכולה "לגרד" את הציפוי מהחלון כגון: סכין גירוד/סקוטצ' או נייר עיתון. למידע נוסף ניתן להיכנס לדף הוראות התקנה
 • האם ניתן לרכוש מכם את הציפוי ולבצע התקנה לבד?
  כן, ניתן לרכוש דרכנו ציפויים להתקנה עצמית, קיימת אפשרות רכישה גם דרך אתר הבית של רפלקטיב ציפויים למגוון רחב של ציפויים כולל דף הוראות להתקנה עצמית. כניסו ל-עשה זאת בעצמך
 • מה היתרון לביצוע התקנה ע"י צוות רפלקטיב?"
  רק להתקנה על ידי צוותי רפלקטיב אנו מספקים אחריות בהתאם להוראות היצרן. צוותי רפלקטיב בעלי ניסיון של שנים רבות ומיומנות רבה שנרכשה בהתקנות בכל הארץ ועל כל סוגי החלונות. המתקינים שלנו מקצועיים ובעלי רמת אחריות אישית גבוהה כך שיכולים להכין כל חלון בצורה הטובה ביותר ותוך יישום טכניקות בכדי למנוע בצורה המקסימאלית מהמזהמים החיצוניים להיכלא בין הזכוכית לבין הציפוי בשלב ההשמה של הציפוי על הזכוכית ובכך אתם נשארים עם רמת שביעות רצון גבוהה ומקבלים ההתקנה איכותית ביותר.
bottom of page