ציפויים דקורטיביים לכל מטרה 

מעוניינים לשדרג את המשרד? פנו אלינו לקבלת יעוץ חינם

מדבקות מעוצבות לזכוכית

רפלקטיב ציפויים גאה להציג כיבואנית בלעדית את סדרת הציפויים המעוצבים דמוי התזת חול של חברת  Solar Screen. חברת סולאר סקרין הינה החברה הגדולה באירופה לייצור ציפויים דקורטיביים ומדבקות מעוצבות עם מגוון רחב ביותר לכל דרישה עיצובית ולכל מטרה.

בסדרת הציפויים הדקורטיביים קיים מגוון רחב של דוגמאות שונות הכוללים עיצובים רבים ומוכנים מראש. הדוגמאות עוצבו ע"י מיטב המעצבים במטרה לענות לכל דרישה עיצובית במשרד. אין צרוך לשלם למעצבים גרפים ולהשקיע שעות על העיצוב הנכון - בעזרת המדבקות המעוצבות שלנו תוכלו לחסוך זמן יקר על תכנון עיצובי ובכך לחסוך את העלויות הגבוהות של העיצוב הגרפי לציפויים.

ע"י פתיחת החלל בשימוש בזכוכיות אנו יוצרים אינטראקציה ביין אנשים, המסוגלות לראות אחד את השני מאפשרת שיפור התקשורת בניסיון להגביר את שיתוף הפעולה.

אך לכל היתרונות הללו בשימוש הרב שיש כיום במחיצות זכוכית, קיים גם חסרון מרכזי והוא תחושת החוסר פרטיות. אנשים מרגישים שהם כל הזמן תחת "עניים בוחנות" ומביעים תחושה של שהות ב"אקווריום".

לציפויים דקורטיביים ייתרונות רבים בכל חלל: הם מגבירים את תחושת הפרטיות לעובדי המשרד ויוצרים יחודיות עיצובית בסביבת העבודה. כמו כן ציפויים אלו בעלי רמת מעבר אור גבוה. על כן ציפויים אלו מאפשרים להתאים אישית את העיצוב של מחיצות הזכוכית במשרד, חללי עבודה פתחותים, עיצוב חדרי ישיבות וביחד עם זאת להדגיש את כניסת האור לתוך חלל העבודה.

אחרון חביב, הם אינם דורשים תחזוקה מיוחדת ואף בזכות תרכובת פולימרית מורכבת אשר סופגת כ-95% מקרני האולטרה סגול, הגורם העיקרי של דהייה רהיטים ולנזקי גוף.

לקבלת יעוץ והצעת מחיר חינם מלאו את הטופס

דוגמאות ממגוון המדבקות המעוצבות שלנו

* התמונות להמחשה בלבד, יש צורך ליצור קשר עם יועץ לבדיקת מלאי.

* מינימום התקנת הסדרה המעוצבת - החל מ 20 מ"ר

עשרות דוגמאות שישדרגו כל משרד

decorium
structur
perla
riga
futura