ציפויי מיגון לחלונות וזכוכיות

מדבקות מיגון למניעת התנפצות זכוכיות

הגנה שקופה המצילה חיים

ציפוי מיגון לחלונות וזכוכית של חברת רפלקטיב ציפויים אפקטיביים ביותר בכל מקום בהן שמשות מהוות איום בטיחותי, כגון: ציפוי חלונות לבית, למבנים מסחריים, לחנויות קמעונאיות ולבנייני ממשלה. ציפוי חלונות אלו שקופים לחלוטין ועוביהם נע בין 100 מיקרון ל-350 מיקרון (עוביו של נייר אלומיניום בשימוש במטבח הינו כ-12 עד 14 מיקרון, ציפוי נגד שמש הינו כ-60 מיקרון). ציפויי מיגון נועדו לספק "רשת ביטחון" מרסיסים עפים של זכוכית שבורה על ידי הדבקת הזכוכית בשלמותה ועיגונה למשקוף אשר מחזיק אותה במקום במקרה של שבירה. בציפוים אלו קיימת אפשרות  לשלב גם ציפוי נגד שמש.
ציפוי מיגון חלונות 100 מיקרון נועד להגן על הזכוכית בפני פיזור שיברי זכוכית במקרה של פגיעה בזכוכית.
ציפוי מיגון חלונות 200 מיקרון נועד להגן על הזכוכית מפני הדף של טיל או מרגמה או רעידת אדמה ומשאיר את הזכוכית במקומה.
ציפוי מיגון חלונות 350 מיקרון עם עיגונים צדדיים נועד להגן על הזכוכית מפני ניסיונות פריצה מרובות עם כלים כבדים, כגון פטיש 5 קילו למשל או פטיש אוויר ויכולים לעכב את הפורץ.


ציפוי מיגון חלונות של חברת רפלקטיב מוכר על ידי מרבית חברות הבטוח כמיגון יעיל לחנויות ולמבנים (כולל לרעידות אדמה) וכתחליף לסורגי מתכת.
ציפוי מיגון לחלונות ולזוכית מוכר על ידי פיקוד העורף וצה"ל, כאמצעי הטוב ביותר למיגון חלונות נגד פיצוץ, הדף ורסיסים.
עד 10 שנות אחריות לגבי חייו של הציפוי על החלון .
הציפוים שלנו נבדקים ועומדים בתקנים אמריקאיים, בריטיים, גרמניים וישראליים המחמירים ביותר לגבי מבנים פרטיים ותעשייתיים.

השיטה הנפוצה ביותר של התקנת ציפוי המיגון על חלונות קיימים כוללת הדבקת הציפוי, ולאחר מכן חיתוך מדויק של הציפוי צמוד לפנים מסגרת החלון. שיטת התקנה זו מספקת מידה גבוהה של הגנה מפני פריצה, שבירה וזכוכית עפה ועונה לרב הצרכים בשוק הפרטי והציבורי ואף עומד בתקנים ישראלים ובדרישות חברות הביטוח.

דוגמאות להתקנת ציפויי מיגון לחלונות וזכוכית