ציפויים דקורטיביים לכל מטרה 

מדבקות אטומות לפרטיות
ציפוי מעוצב לפרטיות
White out
Black out
white out
ציפוי דמוי התזת חול חיצונית
ציפוי דמוי התזת חול אפור
ציפוי דמוי התזת חול לבן
ציפוי דמוי התזת חול
פסים של ציפוי דמוי התזת חול
ציפוי דמוי התזת חול מחולק

מדבקות אטומות לפרטיות

להגברת תחושת הפרטיות של כל אחד: סדרת הציפויים לפרטיות של רפלקטיב


ישנן מספר דרכים להפוך את מחיצות הזכוכית לפרטיות יותר, באמצעות ציפויים מתוחכמים וקלים לההתקנה, אשר לא ישברו את חשבון הבנק. השאלה העיקרית היא כמה פרטיות אתם באמת צריכים, איפה ומתי?


פרטיות לכל היום

האפשרות הפופולארית ביותר להגברת תחושת הפרטיות הינו ציפוי חלונות נגד שמש ואור אשר יכסה את כל שטח הזכוכית או חלק ניכר ממנה. ציפוי דמוי התזת חול הינו פתרון אידיאלי מכיוון שהוא יכול להיות מיושם ישירות על הזכוכית הקיימת וללא צורך בפירוקה.הציפוי הופך את הזכוכית לחלבית בדיוק כמו זכוכית חרוטה או צרובה. היתרון של ציפויים אלו נמצא ברמת מעבר אור גבוה אשר אינו אוטם את החלל ומאפשר את כניסת האור הטבעי של היום פנימה.

אם אתם עדיין צריכים לראות דרך הזכוכית, ניתן ליישם ציפויים דקורטיביים דמוי התזת חול אשר מחולקים למקטעים שקופים ואטומים ובכך מאפשרים לראות דרך הרווחים. שיטה זו מאוד נפוצה בחלל משרדי ומרכזים מסחריים ואידיאלי עבור מחיצות זכוכית.

פרטיות במהלך שעות היום 

לקבלת נראות מוחלטת דרך זכוכית מבנים במהלך שעות היום, ציפוי רפלקטיבי או דמוי מראה הינו פתרון אידיאלי. ציפוי זה מפחית בצורה ניכרת את החום והקרינה סולרית, מפחית בוהק ומוריד את רמת האור בחלל. ציפוי זה למעשה הופך את הזכוכית משקופה לזכוכית בעל אפקט מראה כאשר מסתכלים מבחוץ במהלך שעות היום. ציפוי זה מיושם רבות על במשרדים ותעשיה. ציפוי מראה או ציפוי רפלקטיבי אינו מקנה פרטיות כלפי פנים בשעות הערב.

אטימה מלאה

דרך נוספת כדי להשיג פרטיות מוחלטת הינה על ידי התקנת מדבקות אטומות לפרטיות על ידי מדבקת פוליאסטר לבן או שחור עמידות לחום על הזכוכית. "black out"  או "white out" ציפויים אלו הינם אידיאליים להפיכת זכוכיות לאטומות לחלוטין משני הצדדים. יחד עם זאת, הם גם עוצרים את רוב האור מגיע דרך הזכוכית.