top of page

עיצוב מחיצות זכוכית עם ציפוי דקורטיבי

עודכן: 7 במרץ 2019

מאפייני הזכוכית הם רבים ואנו משתמשים בזכוכיות באספקטים רבים בחיינו

אדריכלים מעצבים מבנים שכדי לענות על הצרכים שלנו והם אלו המחליטים על החומרים הדרושים לחזית החיצונית והפנימית של המבנים בהם אנו שוהים במטרה ליצר עבורינו חלל שמבוסס על עקרונות יסוד של נוחות ובטחון.

כידוע חלל שאינו מואר נחשב חלל לא בריא והאור הטוב ביותר עבור רובנו הוא אור שמש טבעי במינונים נכונים

מאז 1970 מתוכננים וניבנים שטחי עבודה פתוחים יותר מבעבר, למשל בתכנון משרדים רבים כיום נוכל למצא קירות זכוכית וחדרי ישיבות מזכוכית המאפשרים את כניסת האור הטבעי לתוך הבניין, פתיחות ושיתוף. ביין היתרונות לתכנון המשלב זכוכית במשרדים כיום נוכל למצא גם עלויות חימום נמוכות יותר, פתיחת חלל לנראות הנוף החיצוני והפנימי.

ע"י פתיחת החלל בשימוש בזכוכיות אנו יוצרים אינטראקציה ביין אנשים, המסוגלות לראות אחד את השני מאפשרת שיפור התקשורת בניסיון להגביר את שיתוף הפעולה.

אך לכל הייתרונות הללו בשימוש הרב שיש כיום בקירות זכוכית קיים גם חסרון מרכזי והוא תחושת החוסר פרטיות. אנשים מרגישים שהם כל הזמן תחת "עניים בוחנות" ומביעים תחושה של שהות ב"אקווריום".

בעיה נוספת עם השימוש הניכר בזכוכיות היא רמת השקיפות הגבוהה כך שלעיתים אנו כלל לא מבחינים שהיא קיימת בחלל נתון ועלולים בטעות לחשוב שהחלל פתוח ולהתנגש ישירות בזכוכית.

ציפויים דקורטיביים או ציפויים דמוי התזת חול, הינם ציפויים הנחשבים אידיאלים ביותר כפתרון בעיות זכוכית בחלל הפנימי

ציפוי חלונות דקורטיביים בחלל העבודה נחשב כפיתרון איכותי , זמין, יעיל ואסטטי עבור אדריכלים, מעצבי פנים, בעלי נכסים ומנהלים כאחד. ישנם סגנונות עיצוב רבים של ציפויים אלו הפופולריים ביותר הינם: ציפויים דמוי התזת חול חלבי, ציפויים חלביים בדוגמאות פסים ברוחבים משתנים , ציפויים כדוגמת "גבישי אבק" , קריסטל קפוא ועוד רבים.

קיימים גם ציפויים בעלי דוגמאות ועיצובים צבעוניים בהתאמה אישית.

כיוון שציפויים דקורטיביים הינם פתרון זמין נוח וקל ניתן לרוב לבצע את התקנתם בזמן שהמשרד ממשיך לעבוד כרגיל ללא הפרעה בשיגרת העבודה במהלך התקנתם

פעמים רבות לקוחות דורשים ריענון למראה המשרדי ושידרוג הנראות הפנימית ללא כל צורך בהחלפת זכוכיות או תקציב שיפוץ חריג. משרדים רבים מעוניינים להשיג מראה חדש לגמרי בעיצוב הפנימי ללא הוצאות כבדות פשוט יכולים לבצע הסרה של הציפויים הישנים והתקנה מחודשת לציפויים דקורטיביים חדשים על פי מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב

ייתכון נוסף משמעותי שיש לציפויים דקורטיביים טמון באיכות הציפוי ברפלקטיב ציפויים ניתן למצא איכות ציפויים מהגבוהה בתחום, מדובר על ציפויים עמידים לטווח ארוך כך שהם אידיאליים עבור שטחים מסחריים מושכרים הציפויים הדקורטיביים מאפשרים לשוכרי המשרדים לנצל את מלוא היתרונות של האור הטבעי, להגן על עובדי המשרד מחשש להתנגשות בזכוכית שקופה ולשמר כאחד על החלל פתוח יחסית תוך שמירה על הפרטיות של סביבת העבודה.

הציפויים הדקורטיביים לרוב בשימוש במשרדים וחדרי ישיבות, אידיאליים לשירותים וחדרי רחצה, מועדוני בריאות וכושר, מסעדות, בתי חולים, בתי ספר, מכללות, אוניברסיטאות, בנקים ומתקנים רפואייםמהתקנת פסים למניעת התנגשות ועד לכדי עיצובים מורכבים ביותר.

אם גם לכם יש חלל שאותו אתם מעוניינים לחדש ולעצב פנו אלינו עוד היום למגוון רחב של אפשרויות


0 תגובות

Comments


bottom of page