top of page

התייעלות אנרגטית ע"י ציפוי חלונות

לציפוי חלונות יש מגוון רחב של שימושים יומיים ויתרונות רבים אשר ישפרו את ערכו של כל נכס. החל משדרוג יכולות הזכוכית, שיפור הנוחות ועד לחסכון כספי משמעותי.כמו כן לציפוי חלונות יש יכולת לשפר את המראה החיצוני של בניין באופן קיצוני.

נוחות תרמית:
ציפוי חלונות לעסק או ציפוי חלונות לבית מגורים היא הדרך היעילה ביותר להפחתת חום שמש לא רצוי העובר דרך הזכוכיות שלכם לעומת זכוכית שקופה או צבועה וזאת תוך שליטה על נקודות חמות וצינון אזורי שטופי שמש בבית או במשרד.
אחת הבעיות הנפוצות ביותר באזורינו הינה שמירה על טמפרטורה פנימית נוחה אל מול טמפרטורות חיצוניות גבוהות, במיוחד בחודשי הקיץ. אמצעים אופייניים לטיפול בבעיה זו כרוכים בהפעלת מיזוג אוויר 24 שעות ביממה בשילוב עם תריסים עבים או וילונות שחוסמים את הנוף ואת אור שמש הטבעית. מגוון ציפויי החלונות שלנו מותאמים באופן מדויק לבעיה זו בזכות מניעה של  עד-83% מכניסת החום לתוך המשרד שלכם או לביתכם עם הפסד מינימאלי של אור טבעי. שמירה על טמפרטורה נוחה לצוות, ללקוחות, למבקרים ולבני ביתכם. ידוע כי עם רמות נוחות משופרות בסביבת העבודה, הצוות יהיה יעיל יותר ולאחר התקנת ציפוי חלונות לעסק מערכות מיזוג האוויר הקיימות יוכלו לשמור על טמפרטורה יציבה יותר.

איך ציפוי חלונות חוסם חום?
למרבית הציפויים יש שכבה מתכתית דקה רפלקטיבית המחזירה בפועל את קרני השמש, פשוטו כמשמעו. רמת החזרת קרני השמש משתנה בהתאם לציפוים כאשר הטובים ביותר חוסמים כ -83% מהאנרגיה הסולארית. רפלקטיביות זו יכולה לשפר את המראה וגם להוסיף פרטיות במהלך שעות היום.
ציפוי חלונות יכול גם להפחית חום על ידי ספיגת אנרגיית השמש על משטח הזכוכית ולעצור אותה מלהיכנס פנימה. במטרה לחסום כמה שיותר ספקטרום אינפרא אדום של אור השמש(כמקור עיקרי של חום). ציפוים אלו פועלים באופן הזה על מנת לשמר את המראה החיצוני, מה שהופך אותם מתאימים לפרויקטים עם תקני בנייה מחמירים במידה והתקנת ציפוי רפלקטיבי אינו מתאפשר ציפוים אלו נוטים להיות כמעט בלתי נראים היות והם בעלי אחוז מעבר אור גבוה.

התייעלות אנרגטית:
כיום ציפוי חלונות, מוכר כאחד ממוצרי ההתייעלות האנרגטית היעיל ביותר שקיים בשוק. דחיית החום הגבוה של ציפוי החלונות מבטיחה עומס מופחת על מערכות מיזוג האוויר שלכם, דבר התורם משמעותית להגדלת ההתייעלות אנרגית ולהפחתה בפליטות הפחמן דו חמצני עם חיסכון של עד 30% בהוצאות החשמל.
עלויות אנרגיה מרקיעות שחקים, חקיקה סביבתית, ותודעה חברתית גורמים לשינוי בתהליכי הבנייה. אם אתה צריך לחסוך באנרגיה ואתה רוצה לקצץ בעלויות, מהן האפשרויות?
למעלה ממחצית מעלויות החשמל מגיע בדרך כלל מקירור פנים המבנה, ואילו 80% מהצטברות חום מגיעים מקרינת שמש דרך הזכוכית. על ידי סינון אור שמש, דחיית חום, הפחתת סנוור, וקרינת UV מזיקה, הציפויים שלנו מנטרלים נקודות חמות ושומרים על טמפרטורות פנימיות יציבות יותר.
משמעות הדבר הינה שמערכת הקירור עובדת פחות, שיא הביקוש יורד, ומיזוג האוויר פועל בצורה יעילה יותר ובזול. חיסכון ישיר נובע מחשבונות חשמל נמוכים יותר, מאריך את חיי השירות של מערכות הקירור. למעשה, תקופת ההחזר הכספי על התקנת ציפויי חלונות שלנו הינו בדרך כלל פחות משלוש שנים.

בטיחות זכוכית:
זכוכית הינה הנקודה החלשה ביותר של כל בניין במהלך פיצוץ, ונדליזם, שבירה מקרית או אסונות טבע. אצלנו ברפלקטיב ציפויים קיימים פתרונות כדי להגן על עצמכם, על העובדים, לקוחותיכם ועל העסק מפני הסכנות של שברי זכוכית וכנגד פריצה.
מיגון זכוכית שקוף משפר את בטיחות החלונות בבתים, בעסקים, מתחמים מסחריים ומבנים ממשלתיים ברחבי העולם. לא משנה באיזה סוג של בנייה מדובר, משרד, בית מלון או תעשייה- הזכוכית והחלונות שלך מהווים את האיום הגדול ביותר לביטחונך ונקודת פריצה הפשוטה ביותר. החל משבירה בשוגג עד לסערה, רסיסים מסוכנים העפים לכל עבר עלולים לפגוע באנשים ורכוש ולגרום לנזקים חמורים כגון פציעה או גרוע מזה. זו הסיבה שמספר בעלי בית והעסקים אשר בוחרים בציפוי מיגון הולך וגדל.


חסימת קרני אולטרה סגולים:
חשיפה מתמדת לקרני השמש גורמת לדהייה של ריצוף, ריהוט, ציורים, תמונות, בגדים ורוב פריטים המכילים צבע. ציפוי חלונות לעסק וציפוי חלונות לבית הינה אחת הדרכים היעילות ביותר והזולות ביותר להפחתת ההשפעה של נזקי שמש על ידי דחיית 99% מקרני ה- UV ובנוסף למזעור אור הנראה ודחיית החום.
כל הציפויים שלנו חוסמים את קרני UV במידה מסוימת. יחד עם זאת, קיימים ציפוים מיוחדים לחסימת קרני uv בלבד אשר אידיאליים עבור חנויות וגלריות לאמנות.

bottom of page